Daisy Accessory

 

Taba rengi paltonuzu renklendirecek bir atkı? Seçkin davetlerde omuzlarınıza alacağınız bir şal? Ya da güzelliğinize gizem katacak bir pareo...

Daisy Accesory, güzelliğinizi tamamlayacak detayları tasarlayan çok özel bir aksesuar markası... Eldivenden pançoya, hırkadan şapkaya onlarca farklı aksesuar, günün modasına yön veren bir anlayışla tasarlanarak beğeninize sunuluyor.

Moda, farkedilir olmaktır...

Daisy Accessory, uzman tasarımcılarıyla en trend renkleri, desenleri ve modelleri yeni sezon koleksiyonlarına yansıtır. Çünkü moda, sıradandan uzaklaşmak ve fark edilir olmaktır.

Çeşitlilik, zenginliktir...

Daisy Accessory, onlarca farklı aksesuarıyla dört mevsim boyunca şıklığınıza şıklık katar. Dokuma ve örme olmak üzere iki farklı kategoride sunulan ürünler; pamuk, yün, bambu, viskon, moden ve soft akrilik iplerinden üretilir.

Boyunluk
Şal
Dokuma Şal
Foular
Örme Şal
Panço

Kalite, kendini hemen belli eder...

Bir Daisy Accessory ürününü daha ilk bakışta fark edersiniz. Kumaş kalitesi, dikişi ve üzerinizde duruşuyla markanın uzun yıllara dayanan birikimini ve yüksek kalite anlayışını yansıtır. Tenle temas halinde olan bu ürünler, hiçbir şekilde kanserojen ya da sağlığa zararlı başka bir madde içermez.

Tecrübe, daima yeni kalmaktır...

Daisy Accessory; alanındaki tecrübesini, 30 yıldır ülkemizde suni deri ve kumaş sektörünün köklü ve önde gelen isimlerinden olan Fayteks ile birleştirerek gücüne güç katmıştır. Bu güç birliği de sizlere, daha yenilikçi modeller ve daha üst düzey bir kalite olarak yansımaktadır.